czwartek, 30 sierpnia 2012

Papierowy tort

Moja bratowa obchodziła okrągłą rocznicę urodzin i podarowałam jej taki oto papierowy tort.

 

Mój brat z żoną mieszkają zagranicą, a reszta naszej rodziny mieszka w pobliżu mnie, tak więc postanowili okrągłe urodziny zorganizować tutaj, aby cała rodzina nie musiała jechać solenizanci przyjechali do nas. Mój brat obchodził w ubiegłym roku okrągłe urodziny i poprosił abym mu zorganizowała zgodnie z jego wytycznymi w restauracji imprezę. Oboje z bratową byli bardzo zadowoleni, po powrocie do domu bratowa zadzwoniła do mnie, że tak bardzo jej się podobały urodziny jej męża, że prosi abym w tym roku zorganizowała jej urodziny w tej samej restauracji i aby były jeszcze lepsze.
Tu miałam dylemat co zrobić. Pomysłów było kilka, ale w końcu postanowiłam zrobić papierowy tort z niespodziankami w środku. Każdy kawałek tortu zawierał coś i dobrany do niego króciutki wierszyk.   
Pomysł na tort papierowy zaczerpnęłam z internetu, z tego blogu. Jednak sama zrobiłam sobie szablon według którego wycinałam kawałki tortu. Miało ich być 12, ale coś mi poszło nie tak w obliczeniach  wyszło 11 kawałków tortu.  

 

 

 

4 komentarze:

 1. Śliczny jest Twój tort:) Bardzo mi się podoba!
  Zapraszam do mnie: http://handmadebyjoanna.blogspot.com/
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe rzeczy robisz :)Super blog!!!Pozdrawiam serdecznie ;)*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ precyzja wykonania.Łał.Niezwykłay prezent.Dzięki za odwiedzinki.pozdrówek moc-aga

  OdpowiedzUsuń
 4. torcik świetny!!! muszę kiedyś taki zrobić ;)

  OdpowiedzUsuń