poniedziałek, 21 maja 2012

Zielony naszyjnik

Ostatnio mało się udzielam na tym blogu z jednego prostego powodu, nic nowego nie robię do domu, ani dla siebie czy kogoś. W sobotę pochowałam wystrój wielkanocny, a nic nowego nie robiłam, tylko wyciągnęłam stare misy, świece i kwiaty, tak tylko żeby komody nie stały puste.
Obecnie ładna pogoda nie zachęca do siedzenia w domu, tak więc kiedy tylko mogę, to wolny czas spędzam w ogrodzie albo gdzieś wyjeżdżam.
Przed świętami zrobiłam z różnej wielkości podobnych, zielonych koralików naszyjnik i w komplecie do niego kolczyki. Komplet będzie fajnie pasować do nowej bluzki. :)

 

 


Dziękuję bardzo Jasminie z bloga "Jasminy rękodzieło" za wyróżnienie.

     


Moje motto brzmi: "Jest tyle pięknych miejsc na świecie gdzie jeszcze nie byłam"

W paru słowach o mnie:
1. Uwielbiam podróżować i każdy wolny czas temu poświęcam.
2. Jestem z zamiłowania fotografem amatorem i robię bardzo dużo zdjęć.
3. Kocham kwiaty i zawsze się nimi otaczam. Mam sporo roślin doniczkowych, na ogródku mam mnóstwo różnych kwiatów i ciągle nowe kupuję.
4. Lubię zbierać przepisy kulinarne.
5. Wolny czas spędzam przed komputerem lub z książką. Nie wiem co mi więcej zabiera czasu komputer czy czytanie książek.


1 komentarz:

  1. Gratuluję wyróżnienia :) piękny naszyjnik w ślicznym kolorze :) chyba większość z nas w ładną pogodę mniej czasu spędza w domu :) ja przynajmniej też tak mam :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń